DUYURU

Açıklamalar

KKK “GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA” İLİŞKİN DUYURU

1. Kara Kuvvetleri Komutanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı uygulama emri 01 Ağustos 2022 tarihli yazısı ile yayınlanmıştır. Görevde Yükselme kapsamında; 1 adet Şube Müdürü, 27 adet uzman, 9 adet VHKİ, 1 adet Depo/Ambar Memuru, 2 adet Mal/Hesap Sorumlusu ve 2 adet Muhasebeci kadrosu için sınav açılmıştır. Unvan değişikliği kapsamında ise Elektronik Teknikeri, Elektrik Teknikeri, Sıhhi Tesisat Teknikeri, Elektrik Teknisyeni ve Sıhhi Tesisat Teknisyeni kadroları için sınav açılmıştır.

2. Buna göre;

a. Müracaatlar, 01-12 Ağustos 2022 tarihleri arasında evrakla gönderilen form doldurularak EYS-ll üzerinden en geç 26 Ağustos 2022 tarihine kadar Kara Kuvvetleri Komutanlığında bulundurulacaktır.

b. Sınavın, 22 Ekim 2022 tarihinde Milli Savunma Üniversitesi tarafından yapılması planlanmakta, adayların yazılı sınav öncesi ve sonrası yapacakları işlemlere yönelik “Yazılı Sınava Uygulama Duyurusu” ile kesin sınav tarihi bilahare Kara Ağı Personel Başkanlığı ana sayfasından tebliğ niteliğinde yayımlanacaktır.

3. SAVDES-SEN olarak, her alanda olduğumuz gibi kariyer planlaması kapsamında da üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda; sınava hazırlanan ve başarılı olmayı hedefleyen adayların hazırlık sürecini en etkili bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla, deneyimli yayın evimiz ve yazar kadromuz tarafından sadece bu sınava özel yüzde yüz güncel müfredatı kapsayacak şekilde kitap hazırlık ve basım işlemleri hızlı bir şekilde başlatılmış olup, tamamlanmasını müteakip talep eden üyelerimize ulaştırılacaktır.

4. Ayrıca, sınava girecek üyelerimize konaklama ve sınav yerine ulaşımı için gereken destek sağlanacaktır.

Tüm adaylara şimdiden başarılar diler, kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 01.08.2022

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi