DUYURU

Açıklamalar

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞINCA 68/B TORBA KADRO ÇALIŞMASI BAŞLATILMIŞTIR.

Jandarma Genel Komutanlığı yetkili sendikası SAVDES-SEN olarak katıldığımız tüm Kamu İdari Kurulu Toplantıları ile Jandarma Genel Komutanı Sayın Orgeneral Arif ÇETİN ve İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet ERSOY’a yaptığımız makam ziyaretinde gündeme getirdiğimiz ve yazılı olarak sürekli gündemde tuttuğumuz bir konuda daha çalışma başlatılmıştır.

Jandarma Genel Komutanlığında 2010 yılından bu güne uygulanmayan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 68/B maddesine göre derece yükseltilmesi işlemi hakkında 11 Aralık 2020 tarihinde uygulama emri yayımlanmış ve süreç başlatılmıştır. Bu bağlamda, emeği geçen ve destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mali açıdan iyileştirme ve başarının ödüllendirilmesi anlamına gelen “68/B derece yükseltilmesi işleminden” faydalanacak arkadaşlarımıza ve camiamıza sonuçların şimdiden hayırlı olmasını diler, benzer kazanımların devamının geleceğini belirterek üye hak ve menfaatleri için yürütülen örgütlü mücadelenin gücü ve sonuçlarını kamuoyunun bilgisine sunarız.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 14.12.2020

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi