DUYURU

Açıklamalar

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR

Değerli Arkadaşlarımız;

Gün birlik günüdür, yaraları sarma günüdür.

Haydi Türkiyem, bu felaketi de, birlik içinde aşarız.

Bu vesile ile; üyelerimizin acil ihtiyaçları için planlananacil yardım ödeneğimiz, SAVDES-SEN Ana Tüzüğünün7/k maddesi gereğince sendika imkanları ile şube başkanlıkları ve il temsilciliklerimize ulaştırılmıştır.Saha çalışmaları devam etmektedir.

Sendikamız ile TÜRKİYE SİGORTA arasında imzalan ferdi kaza sigortası kapsamında kalıcı yaralı ya da vefat eden üyelerimiz için gerekli destek ayrıca sağlanacaktır.

Aşçı üyelerimiz ile birlikte bölgede görev yapmak üzere, AFAD’a ve KIZILAY’a başvuru yapılmış olup, oluşturulan ekibimiz, AFAD’ın planı dahilinde bölgeye hareket için talimat beklemektedir.

Bununla birlikte, üyelerimizin arzu etmeleri halinde:

* Bireysel nakdi yardımlarını,3483 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararı gereği AFAD’a ait T.C. Ziraat Bankası AŞ. Ankara Kamu Kurumsal ŞubesindekiTR73 0001 0017 4555 5555 5552 04 IBAN Numaralı hesabaveya KIZILAY’a ait T.C.Ziraat Bankası AŞ. TR480001002110000028685254 IBAN Numaralı hesaba aktarmaları,

* Eldiven, mont, bot, atkı-bere, battaniye, çocuk bezi, kadın pedi, tuvalet kâğıdı, peçete, ıslak mendil, sıvı sabun, gıda kolisi vb. gibi ayni yardımlarını, deprem bölgelerine ulaştırmak üzere Valiliklerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlükleri ve Belediyelerin ilgili birimlerine teslim etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca, SAVDES-SEN yönetici, temsilcileri ve üyeleri olarak, sendikamız vasıtasıyla doğrudan deprem bölgesindeki üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere ayni veya nakdi yardım yapmak isteyenler ilgililere yönlendirilmek üzere genel merkez kriz merkezimiz (0 312 2320253) ile koordinede bulunabilirler.

Deprem bölgesinde ihtiyaç duyulacak kan ihtiyacını karşılamak üzere KIZILAY’a kan bağışında bulunmanız önem arz etmektedir.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 07.02.2023

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi