duyuru

Açıklamalar

SENDİKA ÜYE SAYIM SONUÇLARI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANMIŞTIR

2023 yılı sendika üye sayım istatistiklerine dair tebliğ 04 Temmuz 2023 tarih ve 32238 sayılı Resmî Gazetede yayımlanmıştır.

01 Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolundaki 27 ayrı kurumda örgütlenen ve“Türkiye’nin bağımsız en büyük sendikası olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen SAVDES-SEN olarak, 15 Mayıs 2023 tarihi itibariyle 11.574 üye sayısı ile (04 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 12.660 kayıtlı üyemiz mevcuttur.) hizmet kolumuzda, bir basamak daha ilerleyerek dört büyük sendika arasında yer aldık.%28 büyüme oranı ile başarılı bir örgütlenme süreci geçirdik.

Millî Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetlerinden doğan en büyük sendika olduk.

Millî Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve Harita Genel Müdürlüğünde yetkimizi perçinledik,Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığında ilk defa yetkili olduk.

Bu vesile ile;sendikamıza destek veren tüm üyelerimize ve gönül bağı ile hizmet eden yönetici ve temsilcilerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

SAVDES-SEN olarak, daha güzel çalışma ve projelere imza atarak, üyelerimizin mali ve sosyal haklarını insan onuruna yaraşır seviyelere ve sendikamızı hedeflediğimiz “hizmet kolumuzda toplu sözleşme masasına oturacak” seviyeye elbirliği ile taşıyacağız. Emeğimize, alın terimize ve onurumuza hep birlikte sahip çıkacağız.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Saygılarımızla…

TEBLİĞ 2023 Açmak İçin Tıklayınız


SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 04.07.2023

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi