duyuru

Açıklamalar

SAVDES-SEN’DEN HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI ZİYARETİ.

Genel Başkan Tuncay CENGİZ, Genel Başkan Yardımcıları Yusuf PEHLİVAN ve Ahmet SAĞLAM, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Vecdi YANBAZ, SAVDES-SEN Maliye Şube Başkanı İbrahim ÇELİK ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, 27 Temmuz 2023 tarihinde Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı olarak atanan Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR makamında ziyaret edilmiştir.

Ziyarette Sayın Bakan Yardımcımıza hayırlı olsun temennisinde bulunulmuş akabinde; SAVDES-SEN olarak 7’nci Dönem Toplu Sözleşme Gündemine teklif edilen konular ile Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Gelir İdaresi Başkanlığında görevli personelin sorun ve taleplerine ilişkin özet bilgi arz edilmiş ve bilgi dosyası takdim edilmiştir.

Akabinde, Gelir İdaresi Başkanlığında görevli personele yönelik bilgilendirme toplantısı icra edilmiş, sendikamıza yeni üye katılımları gerçekleştirilmiştir.

Nazik yaklaşımlarından dolayı Sayın Bakan Yardımcımıza, bilgilendirme toplantısına iştirakleri ve destekleri nedeniyle üyelerimize teşekkür eder, sendikal mücadelemize yılmadan kararlılıkla devam edeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.
SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 28.07.2023

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi