duyuru

Açıklamalar

EGM GYUD SINAVI VE GURUR TABLOMUZ

04-05 Kasım 2023 tarihlerinde Ankara’da yapılan Emniyet Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavında, SAVDES-SEN üyeleri genel başarı ortalamasının üzerine çıkarak; Görevde Yükselme Sınavında %70,Unvan Değişikliği Sınavında ise %56 oranında başarı göstermiş, branşlar bazında birincilik, ilk üç ve ilk on gibi sıralamalarda büyük oranda yer alarak bizlere büyük onur yaşatmışlardır.

Emniyet Genel Müdürlüğünde yetkili olduğumuz iki yıllık süreçte tarihinde ilk defa iki ayrı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı açılmasına vesile olan SAVDES-SEN olarak; üyelerimizin bu sınavlara en iyi şekilde hazırlanması amacıyla, ücretsiz güncel kitap dağıtımı yaparak, online eğitim vererek, sendika üyelerimize özel www.savdessenegitim.net sitemizi kurarak ücretsiz 6.000 soruluk test (soru bankası), konu anlatımlı videolar, pdf kitap ve kaynak mehaz gibi hususlarda destek verdik, tüm teşkilatlarımızla birlikte sınav fiziki koşullarının en uygun hale getirilebilmesi için iskan, ulaşım, malzeme vb. hususlarda gerekli desteği sağladık.

Ayrıca, mülakat sınavlarının kaldırılması temel hedef olmakla birlikte, üyelerimizin mevcut mülakata hazırlıklı olabilmesi için “mülakat teknikleri” konusunda uzman eğitimcilere hazırlattığımız videolarımızı www.savdessenegitim.net adresimizde üyelerimizin hizmetine sunduk.

Bizlere, birincilikleri ve başarıları ile bu gururu yaşatan tüm üyelerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Bu süreçte emeği geçen tüm yönetici ve temsilcilerimize de ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Etkin, üretken, saygın ve yeni nesil sendikacılığın temsilcisi, emeğin ve onur mücadelesinin adı SAVDES-SEN olarak; böyle bir başarıyı gösteren üyelerimizin mülakat sınavlarında da başarılı olacaklarına dair inancımızı koruyor, her daim haklının yanında durarak emek ve haklarının zayi edilmemesi için gerekli hukuki mücadeleyi yürüteceğimizin bilinmesini istiyoruz.

Onurluyuz, gururluyuz.

Çükü biz SAVDES-SEN Ailesiyiz.SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 10.12.2023

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi