duyuru

Açıklamalar

SAVDES-SEN DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.

Savunma, Büro ve Destek Hizmetleri Sendikası SAVDES-SEN Genel Başkanı Tuncay CENGİZ, Genel Başkan Yardımcıları Müceddin ŞİMŞEK, Ferit BİNGÖL, Yusuf PEHLİVAN ve Filiz ÇELEBİ ve Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Vecdi YANBAZtarafından, 09 Haziran 2023 tarihinde Dışişleri Bakanlığı Merkez Teşkilatında görevli üyelerimize yönelik bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Toplantıda, sendikal mücadelemiz, sorunlar ve taleplerimiz hakkında bilgi verilmiş ve karşılıklı değerlendirmelerde bulunulmuştur.

Dışişleri Bakanlığında yeni örgütlenmeye başlamış olmasına rağmen üye sayısını artırarak ikinci büyük sendika haline gelen SAVDES-SEN olarak, yakın zamanda kurum yetkisini alarak Dışişleri Bakanlığında kurulacak şube yönetimimiz ile birlikte daha etkin sendikal mücadele yürütülecektir.

Bu vesile ile, gerek Dışişleri Bakanlığındaki örgütlenme faaliyetlerinde gerekse toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Dışişleri Bakanlığı Temsilcilerimiz Adem AKPINAR,Yaşar ÜSTÜN, Mevlüt ÇAKIROĞLU ve Abdullah Atakan YİĞİT’e ve katılımcı tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Millî Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Harita Genel Müdürlüğü ve Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı yetkili sendikası SAVDES-SEN olarak, bir taraftan hak ve hukuk mücadelesini, bir taraftan da sahada üye bilgilendirme toplantılarına devam edeceğimizi belirtiyor, kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 09.06.2023

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi