duyuru

Açıklamalar

DEPREM YARALARINI SARMAYA DEVAM EDİYORUZ…

Sendikaların hak ve hukuk mücadelesi yanında aynı zamanda sosyal sorumluluk çerçevesinde üyeleri ile dayanışma ve yardımlaşma, zor günlerinde yanında olma görevinin de bulunduğunun en güzel örneğini 06 Şubat 2023 tarihinde 11 ilimizi içine alan bölgemizde meydana gelen depremde sergiledik.

İkmali sendikamızca sağlanan sahra mutfağını KADER, TAFED ve BAŞETDER ile birlikte depremin ikinci günü Hatay’da açıp 26 günde yaklaşık 200.000 yemek çıkararak vatanımıza ve milletimize olan sorumluluğumuzu yerine getirirken, bu illerde görevli üyelerimiz ve yakınlarının gıda, hijyen, battaniye, ısıtıcı, çadır ve ulaşım gibi ihtiyaçlarını elimizden geldiğince karşıladık.

TÜRKİYE Sigorta ile yapmış olduğumuz sözleşme kapsamında deprem, terör saldırısı gibi riskleri de barındıran ferdi kaza sigortası kapsamında, 06 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremde hayatını kaybeden 7 üyemizin varislerine, tazminatlarının ödenmesini başlattık.

Sigorta acentesi NEOLİFE SİGORTA BROKERLİK koordinesinde yürütülen tazminat ödemesine ilişkin temsili çeki 13 Nisan 2023 tarihi itibariyle teslim aldık.

Sonuç odaklı çalışma prensibi çerçevesinde faaliyetlerini yürüten SAVDES-SEN olarak, bunca acının üzerine, vefat eden üyelerimizin geride kalanlarına bir nebze de olsa fayda sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 14.04.2023

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi