DUYURU

Açıklamalar

SAVDES-SEN’DEN DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİ ZİYARETİ

Genel Başkan Tuncay CENGİZ ve Malatya Bölge Şube Başkanı Ruhi ARSLANBOĞA tarafından; Diyarbakır, Mardin, Batman, Şırnak, Hakkâri, Van, Muş, Elazığ ve Malatya illeri ile Tatvan ve Başkale İlçelerinde Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğünde görevli üyelerimiz 19-24 Eylül 2022 tarihleri arasında ziyaret edilmiştir.

Faaliyetlere, bölgesel bazda Şube Başkan Yardımcılarımız Mehmet AKTÜRK, Lokman AĞMUR, Davut AKGÜN, Cihan YAVUZ ve Hüseyin ÖZCE ile il, ilçe ve işyeri temsilcilerimiz de iştirak etmiştir.

Ziyaretler kapsamında; zor şartlarda görev yapan üyelerimize yönelik güncel faaliyetler hakkında bilgilendirme toplantıları yapılmış, çalışmalarımızda dikkate alınmak üzere üyelerimizin görüş ve talepleri alınmıştır.

Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Harita Genel Müdürlüğü yetkili sendikası SAVDES-SEN olarak, bir taraftan hak ve hukuk mücadelesini yürütürken, bir taraftan da yürütülen faaliyetler ve gelinen aşamalar hakkında sahada üye bilgilendirme toplantılarına devam edeceğimizi belirtiyor, kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.
SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 26.09.2022

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi