duyuru

Açıklamalar

SAVDES-SEN’DEN ANKARA İNŞAAT EMLAK BÖLGE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ VE İŞYERİ TEMSİLCİ ODASI AÇILIŞI

1. SAVDES-SEN Genel Başkanı Tuncay CENGİZ, Genel Başkan Yardımcısı Müceddin ŞİMŞEK, Genrl Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Nazım AKAYDIN, Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Arif ARSLANOĞLU, Şube Başkan Yardımcısı Bülent DÖN ve İşyeri Temsilcimiz Vedat DEMİR tarafından 08 Kasım 2022 tarihinde Ankara İnşaat Emlak Bölge Başkanı Albay Süleyman OFLİ makamında ziyaret edilmiştir.

2. Akabinde, Ankara İnşaat Emlak Bölge Başkanlığında tahsis edilen SAVDES-SEN İşyeri Temsilci Odasının açılışı gerçekleştirilerek, güncel sendikal faaliyetler hakkında üye bilgilendirme toplantıları icra edilmiştir. Sendikal mücadele açısından önemli bir yeri olan İşyeri Temsilci Odasının düzenlenmesi ve açılışı konusunda destek veren ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

3. Millî Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Harita Genel Müdürlüğü yetkili sendikası SAVDES-SEN olarak, bir taraftan hak ve hukuk mücadelesini yürütürken, bir taraftan da yürütülen faaliyetler ve gelinen aşamalar hakkında sahada üye bilgilendirmetoplantılarıve makam ziyaretleri yapmaya devam edeceğimizi belirtiyor, kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.
SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 09.11.2022

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi