ZİYARET

Açıklamalar

BURSA MİLLETVEKİLİ SAYIN REFİK ÖZEN'E MAKAM ZİYARETİ

SAVDES-SEN Genel Başkanı Tuncay CENGİZ, Genel Başkan Yardımcıları Müceddin ŞİMŞEK, Sebahattin İLGİN ve Fevzi Murat ER ile Disiplin Kurulu Üyesi Erdal DEMİR tarafından, TBMM Milli Savunma Komisyon Başkan Vekili ve Ak Parti Bursa Milletvekili Sayın Refik ÖZEN 24 Nisan 2019 tarihinde TBMM’deki makamında ziyaret edilmiştir.

Ziyarette, Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığında görevli sivil Devlet memurlarının mali ve sosyal hakları ile çalışma koşulları hakkında bilgi verilmiş, taleplerimizi içeren dosya sunulmuş ve Cumhurbaşkanlığına sunulan torba yasa teklifi ile ilgili istişarede bulunulmuş, teklifler ile ilgili komisyon çalışmaları hakkında destek istenmiştir.

Sayın Milletvekilimiz tarafından sunulan dosyanın detaylı olarak inceleneceği ve komisyon çalışmalarında Milli Savunma Komisyon Başkanı ve sendikamız ile gerekli koordinasyonun sağlanacağı ve destek verileceği ifade edilmiştir. Konu takip ve koordine edilmekte olup gelişmeler hakkında kamuoyuna ayrıca bilgi verilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 24.04.2019

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi