DUYURU

Açıklamalar

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINCA GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI HAZIRLIKLARI BAŞLATILMIŞTIR

Savunma ve güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası SAVDES-SEN olarak Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nda 2015 yılından bu güne kadar yapılmayan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavının açılmasına yönelik taleplerimizi Sayın Kara Kuvvetleri Komutanımız ve Sayın Kurmay Başkanımıza yaptığımız ziyaretlerde gündeme getirmiş, ayrıca yazılı başvurular ile konuyu sürekli gündemde tutmuştuk.

Kara Kuvvetleri Komutanlığınca 08 Nisan 2021 tarihinde yayımlanan uygulama emri ile açılacak olan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı ile ilgili mehaz (kaynak) belirleme çalışması başlatılmıştır. Bu çalışmaların tamamlanmasını müteakip yakın bir zamanda da sınav duyurusunun (sınav tarihi, yeri, kadrolar vb.) yayımlanması beklenmektedir.

SAVDES-SEN olarak, Kara Kuvvetleri Komutanlığınca sınav duyurusunun yapılmasını müteakip, konusunda uzman ve deneyimli yayın evimiz ile birlikte sınava hazırlanan ve başarılı olmayı hedefleyen adayların hazırlık sürecini en etkili bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla yüzde yüz güncel kaynak kitap hazırlanarak üyelerimize ücretsiz ulaştırılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 08.04.2021

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi