DUYURU

Açıklamalar

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINCA GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV DUYURUSU YAYIMLANMIŞTIR.

Hava Kuvvetleri Komutanlığınca 21 Ocak 2020 tarih ve 11336 sayılı yazı ile 2020 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu yayımlanmıştır.

Yazılı ve sözlü olarak iki aşamalı yapılacak görevde yükselmeye tabi kadrolar ile unvan değişikliğine tabi kadrolar ile bu kadrolara ilişkin sınav konuları ve soru dağılımı, dilekçe örneği, faaliyet takvimi ve başvuruda aranacak şartlar söz konusu duyuru ekinde yer almaktadır.

Sınavın yazılı kısmı Hacettepe Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi tarafından yapılacaktır. Yazılı sınav bedeli, başvuru durumuna göre belirlenecektir.

Şartları uyan istekli personel, 07 Şubat 2020 tarihine kadar bağlı olduğu Başkanlık veya birim amirliğine 21 Ocak 2020 tarih ve 11336 sayılı yazı ekindeki dilekçe ile başvuracak, başvurular başkanlık veya birim amirliklerince 21 Ocak 2020 tarih ve 11336 sayılı yazıda belirtilen esaslara göre 26 Şubat 2020 tarihine kadar Hava Kuvvetleri Personel Başkanlığı Sivil Personel Şube Müdürlüğüne gönderilecektir.

Başvuru sonuçları, 15 Mart 2020 tarihine kadar Hava Kuvvetleri Personel Başkanlığı örün sayfasından yayımlanacaktır.

Açılan sınavların Hava Kuvvetleri Komutanlığında görevli sivil Devlet memurlarına ve ailelerine hayırlı olmasını diliyoruz.

Her daim üyesinin yanında olmayı şiar edinen SAVDES-SEN, söz konusu sınav için diğer sınavlarda olduğu gibi üyelerimizin hazırlık konusunda en iyi eğitimi alabilmesi ve en güncel sınav dokümanına/kitabına sahip olabilmesi için her türlü desteği verecek olup, bununla ilgili başlattığımız çalışma sonucunu bilahare üyelerimize ve kamuoyuna duyuracağız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 23.01.2020

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi