EĞİTİM

Açıklamalar

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA GİRECEK ÜYELERİMİZE YÖNELİK MURAT EĞİTİM KURUMLARI İLE İNDİRİMLİ KURS ANLAŞMASI İMZALANMIŞTIR

Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası tarafından Hava Kuvvetleri Komutanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına girecek üyelerimizin hazırlık sürecini en etkili bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla, Murat Eğitim Kurumları ile yapılan indirimli kurs anlaşması doğrultusunda Murat Eğitim Kurumları tarafından Ankara ilinde örgün, Türkiye genelinde ise uzaktan canlı (online) eğitim verilecektir.

Uzaktan eğitim canlı olarak yapılacak olup kayıt yaptıranlar aktif olarak internet üzerinde derse katılacak öğretmenlere soru sorabilecek, ayrıca daha sonra ders videolarını tekrar izleyebilecektir. Kurs için ön kayıtlar 04.02.2020 tarihinde başlayacaktır.

Ankara ilindeki örgün eğitim için iletişim telefon numarası: 0 312 231 82 90

Türkiye geneli uzaktan (online) eğitim için iletişim telefon numarası: 444 8 194

Ayrıca, üyelerimizin başarılı olması için SAVDES-SEN tarafından özel olarak hazırlatılan sınava hazırlık kitabı temsilcilerimiz tarafından üyelerimize ücretsiz olarak dağıtımı yapılacaktır.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 04.02.2020

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi