DUYURU

Açıklamalar

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI DUYURUSU YAPILMIŞTIR

Hava Kuvvetleri Komutanlığınca sınavların yapılmasına yönelik yaptığımız etkili girişimler ve yazışmalar sonucunda, Devlet memurlarının kariyer planlaması kapsamında yaşadıkları mağduriyetlerin giderilmesi çerçevesinde “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği” sınav tarihi ve esasları hakkında duyuru yayımlanmıştır.

Sınava girecek personel, sınav giriş belgesini 04/05/2020 tarihinden itibaren www.yasamboyu.hacettepe.edu.tr adresinden ELEKTRONİK olarak temin ederek, 10/05/2020 tarihinde saat 10:00’da Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsünde icra edilecektir. Ancak, 09,45’den sonra gelenler ile Sınav Giriş Belgesi bulunmayanlar sınav salonlarına alınmayacaklardır.

50 soru üzerinden 60 dakika sürecek olan sınavda, yanlış cevap doğru cevabı götürmeyecek, 100 puan üzerinden değerlendirme yapılarak 60 puan ve üzeri puan alanlar başarılı sayılacaktır. Sınava ilişkin yapılacak itirazlar 15 Mayıs 2020 günü saat 17:00’ye kadar Hava Kuvvetleri Komutanlığına yapılacaktır.

Sınava ilişkin her hangi bir mağduriyet yaşanmaması maksadıyla, Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Başkanlığı intranet sayfasındaki duyurular ile sendikamızca yapılan duyurulardan faydalanması önem arz etmektedir.

SAVDES-SEN olarak; sınava girecek tüm adaylara başarılar dileriz.

SAVDES-SEN HER DAİM YANINIZDA OLMAYA DEVAM EDİYOR.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 10.03.2020

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi