ZİYARET

Açıklamalar

SAYIN BİLAL DURDALI MAKAMINDA ZİYARET EDİLMİŞTİR.

Milli Savunma Bakanlığı yetkili sendikası SAVDES-SEN adına Genel Başkan Tuncay CENGİZ, Genel Başkan Yardımcıları Müceddin ŞİMŞEK ve Fevzi Murat ER ile Ankara-1 Nolu Şube Başkanı Arif ARSLANOĞLU tarafından Milli Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sayın Bilal DURDALI 18 Ekim 2019 tarihinde makamında ziyaret edilmiştir..

Ziyarette; 23 Ekim 2019 tarihinde yapılacak ve Milli Savunma Bakanlığı yetkilileri ile birlikte yetkili sendika olarak iştirak edeceğimiz Milli Savunma Bakanlığı Kamu İdari Kurulu Toplantısı ön koordinasyonu yapılmıştır..

Ayrıca;.

Ankara Bölge İdare Mahkemesinin (İstinaf) vermiş olduğu, 2017 yılında yapılan Milli Savunma Uzmanlığı mülakatının iptal kararı sonrasındaki süreç ve planlamalar koordine edilmiş,.

ASAL Şube Müdürlerinin vekâlet ve disiplin amirliği sorunu hakkında Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görüşleri doğrultusunda yürütülen çalışmalar hakkındaki talep ve hassasiyetlerimiz aktarılmış,.

Kadroların sadeleştirilmesi, unvan değişikliği ve görevde yükselme planlamaları görüşülmüştür.

Konular ile ilgili detaylar, 23 Ekim 2019 tarihinde yapılacak Milli Savunma Bakanlığı Kamu İdari Kurulu Toplantısı sonrasında kamuoyu ile paylaşılacaktır..

Aldığı yetkiyi etkin olarak kullanan camianın lider sendikası SAVDES-SEN, her platformda sivil Devlet memurlarının hak mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam edecektir.

SAVDES-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

© 18.10.2019

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi