DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Açıklamalar

Danışmanlık Hizmetleri

Savunma, Büro Destek Hizmetleri Sendikası (SAVDES-SEN) olarak, ilkelerinden taviz vermeden, insanca yaşanacak ücret ve çalışma koşullarının sağlanması, refah seviyesinin arttırılması, mali ve özlük haklarının iyileştirilmesine ilişkin sendikal mücadelemiz ve çalışmalarımız artarak devam etmektedir.

Herkes eşit bilgiye sahip değildir. Çok iyi bildiğimizi sandığımız konunun bilmediğimiz bir yanı olabilir, o konuyu bizden daha iyi bilenler de çıkabilir. Bu yüzden bir işe kalkışmadan önce bu gibi kimselere danışmalı, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanmamız gerekebilir. Eksiğimizi ancak böyle giderebilir, yanlışımızdan ancak böyle kurtulabilir, iyi bir sonuca da ancak böyle kavuşabiliriz.

SAVDES-SEN olarak; sendikal faaliyetlerin geliştirilmesine yönelik profesyonel destek almak, personelin çalışma hayatını ilgilendiren mevzuat düzenlemeleri ve değişiklikleri ile personel işleri, özlük hakları vb. konularda danışmanlık hizmeti almak amacıyla Sendika Danışmanı olarak Sırrı SÖĞÜT ile anlaşma sağlanmış ve 21 Haziran 2017 tarihinden itibaren göreve başlamıştır.

Çalışma Kapsamı

Üyelerimiz; çalışma hayatı, personel işleri, özlük hakları vb. konularda öncelikle bağlı bulundukları il veya ilçelerdeki Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile koordine edilerek, ihtiyaç halinde hafta içi saat 09.00-19.00 saatleri arasında Sendika Danışmanımız ile iletişime geçilebileceklerdir.

Acil durumlarda ise, “Adı, Soyadı, Görev Yeri ve Konunun Özeti” yazılarak 0 507 086 64 95 Nolu Telefona WhatsApp üzerinden başvurunun gönderilmesi halinde, konunun değerlendirilmesini müteakip, üyemize geri dönüş sağlanabilecektir.

Çözüm odaklı sendikacılık yapan SAVDES-SEN, her koşulda üyesinin yanında ve birlikte hareket ederek zor günlerinizde “İYİ Kİ VARSIN SAVDES-SEN” dedirten bir anlayış ve stratejiyle, geleceğe birlikte büyümeye ve yürümeye devam edeceğiz.

© 10.02.2018

 

Stil Değiştirici

12 Adet Tanımlanmış Renk Kaplama Üst Çubuk Rengi